Karolina Nowakowska

Konferansjerzy

Karolina Nowakowska

Zleć organizację występu PDF

#aktorka "karolinanowakowska #host #konferansjer #actress #wokalistka

 

Konferansjer, aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna. Wokalistka.


Karolina Nowakowska znakomicie odnajduje się w roli prowadzącej różnego typu wydarzeń - zarówno eventów, wymagających przyjęć jak i uroczystych gal. Potrafi dostosować się do rodzaju i charakteru imprezy oraz do profilu gości. 


Szerszej publiczności znana głównie jako Olga z "M jak miłość" i Anka z filmu W. Wójcika "Randka w ciemno", mimo iż można ją było oglądać w wielu serialach, w ostatnim czasie między innymi w „Przyjaciółkach” , „Śladzie” i „Na Wspólnej”.


Od  2006 r. związana z warszawskim teatrem Komedia. Wcześniej ze sceną Państwowego Teatru Żydowskiego, a także Teatrem Kamienica.

Obecnie można ją oglądać w spektaklu „Seks, miłość i podatki” oraz „Zaręczony PogrąŻony” na deskach stołecznej Komedii.


Od kilku lat prowadzi Galę Finałową  Festiwalu Grand OFF - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Tegoroczna gala odbędzie się już 1 grudnia w teatrze Syrena w Warszawie.


Karolina występuje w konwencji „Live Act”. Repertuar to między innymi przeboje wykonawców takich jak: Tina Turner, Vaya con Dios, Abba, The Eagles, Gloria Gaynor, Duffy i wielu innych, w tym także hity polskich artystów.


Niewątpliwym atutem Karoliny jest stepowanie. Jako wychowanka pierwszej profesjonalnej szkoły stepowania w Polsce - Studia Tap& Jazz Dance, którą w Warszawie otworzyła jej mama - Jiřina Nowakowska, zdobyła wielokrotne Mistrzostwo Polski w stepowaniu, podwójne mistrzostwo Republiki Czeskiej w stepowaniu czy zwycięstwo w Pucharze Polski. 


Nauka stepowania jako krótka animacja wciąga do zabawy gości stanowić może oryginalny przerywnik artystyczny.


Filmy

Kliknij miniaturkę, aby przejść do filmu video

demo
koncert Zacisza gwiazd TVP2
Karolina_dwa_zdania